Torby papierowe z nadrukiem

Prowadząc sklep, restaurację czy butik potrzebujesz toreb papierowych do których mógłbyś włożyć swoje produkty aby klient zapakowane w oryginalne firmowe torebki papierowe mógł je zabrać do domu. I to dobry moment aby skorzystać z usług naszej firmy. Torby papierowe z nadrukiem wykonujemy od kilkunastu lat, więc śmiało można powiedzieć, że mamy w tym temacie spore doświadczenie. Aby zamówić torby proszę napisać wiadomość e-mail zawierającą jakie torby Państwo wybrali, jaki nakład oraz dołączyć plik do nadruku. Do złożenia zamówienia również potrzebne będą dane do faktury i wysyłki. Przed realizacją wykonujemy wizualizację.

 torby papierowe z nadrukiemnadruk na torbach papierowychtorby papierowe z logo łódź

Torby z własnym logo

Indywidualne logo na torbie papierowej to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim reklama. Każdy klient, który będzie chodził z torbą z Państwa logo z pewnością będzie reklamował wasz sklep, restaurację czy markę. Na torbach możemy wykonać dowolny nadruk, od logotypu firmy, poprzez hasło reklamowe, po dane adresowe, strony www, Facebook, Instagram, Tweeter, kody kreskowe, kody QR, grafiki, ryciny, schematy i wiele wiele innych. Łódź jest jednym z pierwszych miast, które już w 2009 roku maiło bardzo wysoką świadomość ekologiczną i już wtedy przedsiębiorcy z Łodzi pakowali swoje produkty w torby papierowe z logo firmy. Trend ten utrzymał się do dzisiaj i obecnie zdecydowana większość firm opiera swój dział opakowań produktów na torbach papierowych ze swoim logo.  Poniżej prezentujemy kilka przykładowych realizacji na torby papierowe z nadrukiem prosto od producenta. Więcej zdjęć można obejrzeć na Instagramie, Facebooku, a przede wszystkim w galerii.

torby papierowe łódź

torby papierowe z nadrukiem łódź

tanie torby papierowe z nadrukiem łódź

Torby papierowe z nadrukiem w Łodzi są bardzo ważnym elementem spajającą gospodarkę i kreującą nowy, ekologiczny światopogląd. Torby z logo są zdecydowanie najlepszą formą reklamy.

tagi: torebki z logo, torby papierowe producent, torby łódź, torby papierowe łódź

Torby papierowe z nadrukiem Łódź