Torby papierowe A4 – torebki reklamowe A4

Wiele firm odchodzi od torebek foliowych na rzecz ich odpowiednika, tyle, że z papieru. Wybierając się na targi, czy inną imprezę potrzebujemy torebki papierowej w formacie A4, a właściwie takim, żeby zmieścił się katalog A4 lub teczka ofertówka w tym formacie.

Jaką torebkę papierową wybrać by zmieściło się A4?

Format A4 ma wymiar: 210 x 297mm

Typowa teczka ofertówka: 230 x 305 mm

Dlatego potrzebna jest reklamowa torebka papierowa o trochę większym rozmiarze. Nasza propozycja to 240x110x310mm (szerokość x dno x wysokość).

Torby papierowe A4 wykonane są z bardzo wytrzymałego na rozerwanie papieru (papier kraft 100g/m2) z wklejonymi od środka uchwytami ze skręconego papierowego sznurka. Testowaliśmy nasze torby na różne sposoby – zmieściło się 6 kg cukru i torby bez problemu wytrzymały podrzucanie, machanie itp.

Torby papierowe w formacie A4 z nadrukowanym logo Państwa firmy są jedną z najlepszych form reklamy i promocji. W ofercie mamy standardowe torby w kolorze białym, gdzie można wydrukować logo w dowolnym kolorze (baza ok. 8000 barw), torby w kolorze brązowym (naturalny niebielony papier), a także torby kolorowe w kilkunastu kolorach.

Oprócz logotypów wiele firm decyduje się na umieszczenie hasła reklamowego, a także adresu internetowego na facebooku, instagramie, czy telefonu.